Ostrowianin Roku 2012 - można głosować

Ostrowianin Roku 2012 - można głosować.

Do 7 lutego 2013 można zgłaszać kandydatów do I etapu 19. edycji plebiscytu o tytuł Ostrowianin Roku 2012 r. Mieszkańcy po raz kolejny wybiorą najciekawsze wydarzenia minionego roku oraz Ostrowianina Roku. Uroczysta gala odbędzie się 22 marca 2012 roku w Ostrowskim Centrum Kultury.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów.

WI etapiekażdy może zgłosić swojego kandydata do każdej z kategorii. Propozycje można nadsyłać: na adres redakcji Gazety Ostrowskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., poprzez facebooka: www.facebook.com/gazetaostrowska lub na oryginalnym kuponie z gazety, dostarczonym pocztą tradycyjną lub osobiście.

Wśród osób, które dostarczą (lub nadeślą) do naszej redakcji swoje propozycje na kuponie zostaną rozlosowane nagrody. Będą to zaproszenia na finałową galę Plebiscytu oraz nagrody książkowe. Wszystkie propozycje są przedstawione Kapitule Plebiscytu, tworzonej przez organizatorów oraz Ostrowian Roku z lat poprzednich. Kapituła wybiera spośród wszystkich zgłoszonych propozycji 10 nominowanych w kategorii Ostrowianin Roku oraz po 3 nominowanych w kategoriach Wydarzeń Roku: Społecznej, Sportowej, Kulturalnej, Gospodarczej oraz kategorii Młodego Talentu Roku.

Wtedy zaczyna się II etap Plebiscytu, podczas którego oddaje się głosy na konkretne osoby i propozycje wydarzeń. O przyznaniu tytułów decyduje wyłącznie liczba oddanych głosów. Głosować można na dwa sposoby: na oryginalnych kuponach z „Gazety Ostrowskiej” oraz poprzez system SMS. O zwycięstwie decyduje liczba głosów.

Plebiscyt kończy się galą finałową, na której uroczyście ogłoszone zostają wyniki i wręczone nagrody. Finał uświetniają występy artystów wywodzących się z Ostrowa Wielkopolskiego. Dotąd byli to między innymi: Big Band Powiatu Ostrowskiego, Saxodeon, Maciej Balcar, zespół baletowy „Gwiazda”, „Czarno-Czarni” i inni. Plebiscyt odbywa się pod patronatem przewodniczącego Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego. Laureat otrzymuje efektowną, mosiężną statuetkę, a laureaci poszczególnych kategorii Wydarzeń Roku otrzymują ozdobne dyplomy. Całość finałowej gali będzie transmitowana na żywo w Internecie.

Terminarz plebiscytu Ostrowianin Roku 2012
I Etap - Przyjmowanie kandydatur do poszczególnych kategorii
- 19 grudnia 2012 ogłoszenie 19. edycji plebiscytu o tytuł Ostrowianina Roku
- do 7 lutego 2013 – zgłaszanie kandydatów do I etapu
- 8 lutego 2013, godz. 16.00 posiedzenie Kapituły Konkursu, wybór nominowanych

II Etap – Głosowanie
- od 13 lutego do 20 marca przyjmowanie kuponów i SMS-ów w kategoriach: Ostrowianin Roku 2012, Wydarzenie Gospodarcze Roku 2012, Wydarzenie Kulturalne Roku 2012, Wydarzenie Społeczne Roku 2012, Wydarzenie Sportowe Roku 2012, Młody Talent Roku 2012

Gala finałowa - 22 marca 2012 r. (piątek), Ostrowskie Centrum Kultury, godz. 19.00, ogłoszenie wyników plebiscytu

Lista kandydatów i wydarzeńw załączniku.

Biuro Prasowe i Relacji Społecznych
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
06.02.2013 r.

Copyright © 2013 - 2016  Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim