Wykaz Organizacji Pożytku Publicznego

Zaktualizowany, zgodnie z art. 27a ust 5 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych w roku 2015 z terenu Ostrowa Wielkopolskiego.

więcej...

Fundacja „W jedności siła”

Przypominamy, na naszej stronie znajduje się wykaz organizacji pożytku publicznego, które są uprawnione do otrzymania 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych. To informacja dla tych, którzy rozpoczynają rozliczanie swoich dochodów i zastanawiają się komu swój 1% przekazać. Zachęcamy do wyboru jednej z organizacji działających na terenie Ostrowa. Dziś do listy dołączyła kolejna – Fundacja „W jedności siła”.

więcej...

Zostawmy 1% w Ostrowie

Okres rozliczeń podatkowych za rok 2015 wkracza w decydującą fazę, dlatego przez cały kwiecień, we współpracy z portalem internetowym Tubaostrowa.pl, przybliżać będziemy działalność ostrowskich stowarzyszeń i fundacji uprawnionych do pozyskiwania środków z tytułu 1% podatku. Jeśli nie rozliczyłeś się jeszcze z fiskusem i nie wiesz jaki numer KRS wpisać w swoje zeznanie podatkowe – to zestawienie jest dla Ciebie. Dziś część 1 – organizacje społeczne. 

więcej...

Zostawmy 1% w Ostrowie, cz. 2

Okres rozliczeń podatkowych za rok 2015 wkracza w decydującą fazę, dlatego przez cały kwiecień, we współpracy z portalem internetowym Tubaostrowa.pl, przybliżać będziemy działalność ostrowskich stowarzyszeń i fundacji uprawnionych do pozyskiwania środków z tytułu 1% podatku. Jeśli nie rozliczyłeś się jeszcze z fiskusem i nie wiesz jaki numer KRS wpisać w swoje zeznanie podatkowe – to zestawienie jest dla Ciebie. Dziś część 2 – organizacje sportowe. 

więcej...

Zostawmy 1% w Ostrowie, cz. 3

Okres rozliczeń podatkowych za rok 2015 wkracza w decydującą fazę, dlatego przez cały kwiecień, we współpracy z portalem internetowym Tubaostrowa.pl, przybliżać będziemy działalność ostrowskich stowarzyszeń i fundacji uprawnionych do pozyskiwania środków z tytułu 1% podatku. Jeśli nie rozliczyłeś się jeszcze z fiskusem i nie wiesz jaki numer KRS wpisać w swoje zeznanie podatkowe – to zestawienie jest dla Ciebie. Dziś część 3 – organizacje "prozdrowotne". 

więcej...

Strona 1 z 2

Copyright © 2013 - 2016  Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim